Joanna Cichocka

Szefowa i założycielka firmy, przez złośliwych nazywana "panią prezes". W wolnych chwilach jeździ motocyklem, hoduje kaktusy i słucha radiowej Trójki.

 

Violetta Kurek-Milecka

Kierowniczka - zajmuje się praktycznie wszystkim, ze szczególnym uwzględnieniem pilnowania, by nikt nie miał za dużo wolnego czasu. Kocha zwierzęta, a zwłaszcza firmowego psa, Samsona. Jeździ konno i na nartach, żegluje, nurkuje - a także zwiedza bliskie i dalekie kraje. Najdalej udało się jej dotrzeć do Tajlandii.

Blanka Manowska

Główna księgowa firmy. Lubi swoją pracę, psy, koty i wszystko co się rusza. Dusza towarzystwa - nie odbędzie się bez niej żadna firmowa impreza.

Ewa Matejczuk

Zajmuje się odprawami celnymi. Ostatnio pochłania ją urządzanie nowego mieszkania. Zbiera kamienie szlachetne, słucha ostrego rocka i najlepiej w firmie radzi sobie z komputerami. Z wykształcenia jest specjalistką ds. ochrony środowiska.

Samson

Przymusowy wolontariusz (dotychczas nikt nie zaproponował mu pensji). Pracuje jako terapeuta antystresowy. Ulubieniec klientów, radosne powitania i merdanie ogonem dodajemy gratisowo do usługi. Od 13 maja 1999 zaadoptowany przez Violettę.